Fotometr pro stanovení železa-LR (nízký rozsah)
Kód produktu
HI97746C
Přenosný fotometr pro stanovení železa v nízkém rozsahu metodou TPTZ
|
19 438,65 Kč
s DPH
Obvykle 2 - 4 týdny
|
|
|
16 065,00 Kč
Cena bez DPH
|
|
Parametry
| Rozsah | 0,00 až 1,60 mg/L |
| Rozlišení | 0,01 mg/l |
| Přesnost | ±0,01 mg/L 8% odečtu při 25°C |
| Metoda | TPTZ |
| Napájení | baterie 1,5 V AA, 3ks |
| Prostředí | 0 až 50°C, max. 100% RH |
| Rozměry | 142,5 x 102,5 x 50,5 mm |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Rozsah dodávky | fotometr, dvě vzorkovací kyvety s víčkem, nůžky, hadřík, baterie, manuál a kufřík |
Doplňující obsah
Novinky
29. 04.
2026
2026
Hra Laboratorní stopař na Laborexpu
02. 04.
2026
2026
LABOREXPO 2026
12. 09.
2025
2025
Online měření pro úpravny vod
28. 07.
2025
2025
